top of page
תקנון האתר


אתר האינטרנט של “אדוס קובנה” הינו אתר אינטרנט במסגרתו מתבצעות מכירות קמעונאיות (להלן: “אדוס קובנה” או “האתר”). האתר מנוהל ע”י אדוס קובנה ממושב חבצלת השרון.  (להלן “החברה” או “אדוס קובנה”).
הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שיעשה על ידך באתר, לרבות כל רכישה שתתבצע על ידך באמצעות האתר.
שירות הלקוחות של אדוס קובנה זמין לכם בשעות הפעילות בימים: א’-ד’  בין השעות 8:30-16:00, ה‘ בין השעות 8:30-19:00, ו‘ בין השעות 8:00-13:00 בטלפון: 050-9080048.

כתובת למשלוח דואר: ת.ד 55 חבצלת השרון.
לאחר שעות הפעילות, יפעל מוקד השארת הודעות בלבד והטיפול בהודעות שהושארו, יינתן ביום המחרת.
המחירים המוצגים באתר כוללים מע“מ על פי דין, אלא אם צוין אחרת במפורש.


תהליך הרכישה באתר מתבצע ע”י הוספת פריטים לסל הקניות, בסיום ההוספה על הלקוח ללחוץ על כפתור “עגלה” על מנת לוודא את המוצרים והכמויות. לאחר מכן ללחוץ על “המשך תשלום”, משם יזין הגולש פרטים מזהים ראשוניים, ובסיום בדף הסליקה יזין הגולש את פרטי כרטיס האשראי שלו. תהליך זה עשוי להשתנות מעת לעת ע”פ שיקול דעתה הבלעדי של החברה. בסיום התהליך יתקבל דף המציג את פרטי ההזמנה ומספר אישור ההזמנה המהווה אישור לביצוע ההזמנה בצורה תקינה. במקביל, יישלח ללקוח מייל עם מספר אישור ההזמנה.


כמו שנהוג בכל אתר מסחרי אלקטרוני, אתר אדוס קובנה מאובטח באמצעות תעודת אבטחה SSL.
החברה תהא רשאית לעשות שימוש ב – cookies (“עוגיות”) על מנת לספק לך שירות מהיר ויעיל ולחסוך ממך את הצורך להזין את פרטיך האישיים בכל כניסה לאתר. ה”עוגיות” אינן מכילות מידע שמזהה אותך באופן אישי ואתה יכול לכוון את תוכנת הדפדפן שלך כך שתסרב לקבל אותן.


התשלום באתר יתבצע באמצעות כרטיס אשראי. על הלקוח לשלם בכרטיס השייך לו ואשר פרטי זהותו תואמים את הנתונים שהוזנו למערכת במסך הקופה. פרטי כרטיס האשראי יכול שיישמרו ע”ג שרת מאובטח ייעודי.
החיוב יתבצע באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו המלאים מסר הרוכש (במידה שלא נמסרו הפרטים המלאים, החברה תהא רשאית לבטל רכישה שאושרה). במידה וחברת כרטיסי האשראי תסרב לכבד את התחייבויותיו של הרוכש, תבוטל רכישה שאושרה, המוצר ו/או השירות לא יסופקו, ודמי ביטול כמפורט להלן בסעיף 32 להלן יחולו. המשתמש מסכים ומאשר כי החברה מורשית לגבות מחשבון כרטיס האשראי שלו את הסכומים בגין הרכישות שביצע דרך האתר. החברה לא תהא אחראית לכל עמלות בנק נוספות, חיובי ריביות, חיובים כספיים, חיובי אוברדרפט (יתרות חובה), או כל עמלה ו/או חיוב אחר הנגרם כתוצאה מחיובים שנגבו על ידיה.
החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל מכירה כלשהי, באם יתברר לה שחלה טעות אנוש או טעות טכנית בהצגת פרטי המוצר, מחירו, תנאי התשלום או כל עניין אחר. במקרה של טעות כאמור, תשלח לקונה הודעה מתאימה לכתובת הדואר האלקטרוני. החברה לא תישא באחריות לקבלת הודעת הביטול בכתובת הדואר של המשתתף, במקרה שכתובת הדואר האלקטרוני שמסר המשתתף בעת רישומו לאתר שגויה, או במקרה של תקלה טכנית כלשהי.


השירות הניתן במסגרת האתר, הינו לצרכים אישיים פרטיים בלבד ולא מסחריים.
ביצוע הזמנה באתר החברה אפשרית בכל שעות היממה, למעט אם האתר מושבת לצורך תחזוקה או מכל סיבה אחרת.
מועדי וזמני האספקה של ההזמנה, כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה להלן.
מועדי המשלוחים: אזור השרון ביום ו'  בין השעות 08:30-14:30,  אזור באר שבע והסביבה ביום ו’ בין השעות , 8:00-15:00 , אזור ראשון לציון ביום ה' בין השעות 10:00-15:00 או כמפורט באתר, בעמוד משלוחים.
לאחר השלמת ההזמנה באתר, הלקוח יוכל לבחור את מועד האספקה הרצוי.

אתר אדוס קובנה יציע מועדי אספקה בהתאם לשיקוליו ולאילוצים הלוגיסטיים.
על אף האמור בכל מקום בתקנון זה, מובהר בזאת כי ייתכן ויחולו שינויים/חריגות במועדי האספקה וכן במועדי שעות הפעילות של מוקד שירות הלקוחות ו–אדוס קובנה אינה מחויבת למועדים אלה.


בנוסף למחירי המוצרים יחויב הלקוח בדמי משלוח. מחיר דמי המשלוח יצוין במסך הקופה בטרם השלמת הרכישה. מחיר המשלוח יכול להשתנות מעת לעת ולהיות כפוף למבצעים, לגובה קנייה, או להתניה אחרת, ע”פ שיקול דעתה הבלעדי של אדוס קובנה.
אדוס קובנה יקבעו מוקדים ושעות לחלוקה מרוכזת בערים שונות בארץ (אשר יתכן וישתנו מעת לעת. באחריות הלקוח להתעדכן בדף המשלוחים טרם עריכת ההזמנה), לקוחות החברה יוכלו לסור למוקדי החלוקה ולאסוף את הזמנתם ללא עלות דמי משלוח.
דמי המשלוח להזמנות עד לבית הלקוח, יעמדו ע”ס 10₪ תלוי באיזור החלוקה. מחיר זה יכול להשתנות בהתאם למדיניות החברה.
מובהר כי לקוח שתואם עמו משלוח ולא היה בביתו במועד שתואם עמו, ולא אישר השארת המוצרים מחוץ לדלת המען או אצל אדם אחר כמפורט לעיל, יחויב בדמי משלוח מלאים בגין משלוח חוזר, בנוסף לדמי המשלוח בהם חויב (אם חויב), בהתאם לתעריפים הקבועים באתר, וזאת גם אם המשלוח המקורי הינו ללא דמי משלוח או בהטבה בדמי משלוח.


אדוס קובנה תהא רשאית לבטל הזמנה מכל סיבה שהיא. אדוס קובנה לא תהא אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח או לצד שלישי בגין ביטול הזמנה כאמור, לרבות אם ביטול ההזמנה נובע מכך שהמוצר אזל במלאי וכו‘.
על הלקוח לבדוק את תכולת המשלוח עם קבלתו ולערוך השוואה הן להזמנה והן לחשבונית שתימסר לו בעת האספקה.
במקרה שתתגלה אי התאמה של המוצרים בעקבות הבדיקה הנ”ל או במקרה אחר של חוסר שביעות רצון מצד הלקוח לעניין המוצרים המסופקים, על הלקוח להודיע על כך לשירות הלקוחות מיד בעת קבלת ההזמנה. מוקד שירות לקוחות יתאם עם הלקוח את ההשלמה/ההחלפה/ההחזרה של המוצר/ים ו/או את החיוב/ הזיכוי הכספי של הלקוח, לפי העניין וככל שמתחייב על פי כל דין. החזרת מוצרים אשר אינם פסידים (מתקלקלים או מתכלים) ניתן להחזיר תוך מס’ ימים מקבלתם באריזה המקורית ו/או בהתאם להוראות החוק.


ביטול הזמנה יכול להתבצע באמצעות מוקד שירות הלקוחות הטלפוני עד ליום לפני מועד ההספקה בשעה 8:00.
אדוס קובנה תהא רשאית לבטל הזמנה ובלבד שתמסור על כך ללקוח הודעה שעתיים ומעלה לפני מועד האספקה.
זכות הלקוח להחזרת מוצר ו/או לביטול הרכישה תהיינה אך ורק בהתאם ובכפוף להוראות החוק, לרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981, הוראות חוק המכר, התשכ”ח – 1968, והוראות חוק כרטיסי חיוב התשמ”ו – 1986, ו/או בכפוף למדיניות אדוס קובנה כפי שתהא מעת לעת.


יתכנו טעויות ו/או אי התאמות בסימון המוצרים.
אלרגנים מכל סוג, נדרשים לקרוא את המופיע על גבי המוצר לפני השימוש בו ולא להסתמך על מה שרשום באתר.
התמונות הינן להמחשה בלבד.


אדוס קובנה או מי מטעמם, אינם אחראים לנזק כלשהו (לרבות נזק לגוף) ו/או הפסד ו/או חסרון כיס (להלן: “נזק מכל סוג שהוא”) ישיר, עקיף, דמי נזק עונשים, נזק מקרי, מיוחד או תוצאתי, ו/או בגין כל נזק אחר מכל סוג ומין, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזקן בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר, בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש באתר, באספקתם או באי אספקתם של מוצרים או שירותים, או בכל מידע, תוכנה, מוצר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות האתר, ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר, לרבות, רכישה המתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו, רכישה המתבצעת על ידי קטין ו/או פסול דין ללא הסכמת הוריו ו/או אפוטרופסו, פעולה שתבוצע באתר על ידי צד ג’ כלשהו שיכנס לאתר ויגרום נזק, פעולה שתבוצע על ידי צד ג’ כלשהו, בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין, בין באחריות מוחלטת ו/או כל עילה אחרת, אפילו אם נודע לחברה ו/או מי מטעמה על האפשרות של קרות נזק מאותו סוג כאמור. החברה ו/או מי מטעמה אינה נושאת במישרין ו/או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו הצעתו של משתמש לא התקבלה (מכל סיבה שהיא) ו/או לכל בעיה טכנית המונעת ממשתמש מלהגיש הצעה ו/או לעשות כל פעולה אחרת באתר.
הלקוח יישא באחריות מלאה ובלעדית לנזק מכל סוג שהוא שייגרם לו ו/או ל– אדוס קובנה ו/או לצד ג’ כלשהו בגין טעות שביצע בהקלדת הנתונים, לרבות, טעות בהקלדת כתובתו, טעות בהקלדת פרטי כרטיס האשראי, טעות בהקלדת כתובת לאספקת ההזמנה וכיוצא באלה טעויות.
אדוס קובנה לא תהא אחראית לנזק מכל סוג שהוא שייגרם, במישרין או בעקיפין, ללקוח ו/או לצד ג’ כלשהו, בכל הקשור למוצרים שיירכשו ב– אדוס קובנה. מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה לא תישא אדוס קובנה בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוח.
בכל מקרה, החברה לא תישא באחריות לפעילות כלשהי של כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
החברה עשויה להציג באתר תקצירים, ביקורות, תגובות, תפריטי הנחיות והערות משתמשים, בנוגע למוצרים ולשירותים המוצגים באתר. החברה ו/או בעלי מניותיה ו/או מנהליה ו/או עובדיה ו/או מי מטעמה לא יישאו באחריות עבור אובדן או נזק הנגרם כתוצאה מהסתמכותך על מידע הזמין באתר. זוהי אחריותך הבלעדית להעריך כל מידע, תגובה, דעה, עצה ביקורת, או כל תוכן אחר, המוצגים באתר.


יתכן שקישורים באתר יובילו לאתרים אחרים, שאינם בבעלותה או בשליטתה של החברה. החברה ו/או מי מטעמה לא סקרה את האתרים הללו, ואין לה שליטה על התוכן המצוי באתרים אלו. התחברות לאתרים דרך קישור ו/או הורדה של כל מידע מאתרים מקושרים, נעשות באחריותך בלבד. החברה ו/או מי מטעמה אינה מצהירה או מתחייבת שהורדות מאתרים מקושרים יהיו חוקיות ו/או כי אתרים מקושרים אלו לא יכילו וירוסים או פגיעות מסוג אחר בציוד הממוחשב שלך.
באמצעות הזנת פרטי הקשר, מבצע המשתמש כניסה למאגר חברת אדוס קובנה ומאשר בכך לחברה או למי מטעמה לשלוח אליו הודעות שיווקיות לכתובת המייל ו/או הטלפון לקבל תקשורת אלקטרונית מהחברה וכן לנתח מידע סטטיסטי הנוגע לשימושו באתר. תקשורת כזו, עשויה לכלול מידע על חשבונך. התקשורת הזו הינה חלק בלתי נפרד מהמנוי שלך לשירותי האתר ו/או החברה. הנך מסכים שכל הערה, הסכם, גילוי או כל תקשורת אחרת שהחברה ו/או מי מטעמה שלחה אליך, מספקים כל דרישה חוקית בנוגע לתקשורת, כולל דרישה שתקשורת מסוג כלשהו תהא בכתב. במידה והלקוח מעוניין להיגרע ממאגרי המידע כאמור לעיל יהא עליו להודיע על כך ל–אדוס קובנה בכתב בהתאם להוראות כל דין.
שימוש באתר מהווה הסכמה של המשתמש בו להיכלל במאגר המידע של החברה. החברה ו/או מי מטעמה תהא רשאית לפנות אל המשתמשים באמצעות דוור ישיר, לרבות בדואר ישראל או דואר אלקטרוני וכן באמצעות פניות טלפונית ו/או באמצעות הודעות “פוש” באפליקציה, למטרות קידום מכירות, שיווק וכיוצ”ב.
לקבל תקשורת אלקטרונית מהחברה. תקשורת כזו, עשויה לכלול מידע על חשבונך. התקשורת הזו הינה חלק בלתי נפרד מהמנוי שלך לשירותי האתר ו/או החברה. הנך מסכים שכל הערה, הסכם, גילוי או כל תקשורת אחרת שהחברה ו/או מי מטעמה שלחה אליך, מספקים כל דרישה חוקית בנוגע לתקשורת, כולל דרישה שתקשורת מסוג כלשהו תהא בכתב.
כל משתמש רשאי להסיר את עצמו ממאגר המידע של החברה, במידה ויבחרו כך, יהא עליו להודיע על כך לחברה בכתב בהתאם להוראות כל דין.


אתר “אדוס קובנה" יהא רשאי להשתמש בפרטים שהמשתמש מסר ובמידע שיאסוף אודות דפוסי השימוש באתר ודפוסי הקניה של המזמינים וזאת לצורך שיפור השירותים, והקשר עם המשתמש, לצורך דיוור ישיר ו/או לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי וכיוצ”ב לצד ג’ אחר, לרבות למפרסמים, ובלבד שמידע זה לא יזהה את זהותו של המזמין.
החברה תשמור את המידע שייאסף במאגריה ותהא רשאית להשתמש בו לפי ראות עיניה במגבלות הוראות תקנון זה וכל דין.
כל העסקאות יהיו כפופות לכל התנאים וההתניות, שייקבעו על–ידי החברה והספקים הנכללים באתר ובתקנון הספק הרלוונטי. מובהר גם כי תנאי מוקדם לתוקפה של כל עסקה הוא אישור חברת כרטיסי האשראי הן לעסקה אליה נרשם כל משתמש והן לאפשרות הגבייה מכרטיס האשראי של המשתמש. החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל ו/או לעכב את העסקה עד למועד קבלת אישור מחברות האשראי לגבי כל המשתמשים שנרשמו לעסקה מסוימת.
החברה מתחייבת לא למסור את פרטי הרוכשים לצד שלישי, כל עוד אין הכרח חוקי המאלץ אותה לעשות כן. יחד עם זאת, החברה שומרת לעצמה את הזכות להשתמש בפרטיו האישיים של המשתמש, ללא זיהוי המשתמש הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים.
מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותה של החברה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי החברה ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה.
הקניין הרוחני ב– אדוס קובנה, בכלל זה זכויות היוצרים ו/או סמני המסחר ו/או המדגמים ו/או הפטנטים וכיוצא באלה זכויות באתר, לרבות עיצוב האתר, התוכנות, היישומים, הקבצים הגרפיים, הטקסטים, התמונות, הטכנולוגיות, התהליכים, התכנים, האייקונים, קוד המחשב וכל חומר אחר הכלול באתר (“תכולת האתר”), הינם בבעלות מלאה ובלעדית של אדוס קובנה, או של צדדים שלישיים ש אדוס קובנה קיבלה מהם רישיון שימוש כדין.
הדין החל על תקנון זה ו/או על כל פעולה ו/או על סכסוך הנובע ממנו, הוא הדין הישראלי בלבד.
בכל מקרה של מחלוקת, תהא לבתי המשפט השלום בנתניה הסמכות הבלעדית לדון בה.

bottom of page